One Way One Way
  • Shop
  • Videos
  • Merken
  • Informatie
  • Contact

Zoso is een internationaal fashion label.
In amper tien jaar tijd is Zoso uitgegroeid tot een succesvol vrouwen modelabel van Nederlandse bodem.

‘Wij staan voor comfortabele mode en aandacht voor de klant, dat is onze kracht’! Voorop staat dat de klant zich prettig voelt in onze comfortabele styles.

De collecties van Zoso zijn eigentijds, wearable en altijd voorzien van een sportieve touch.

De collecties zijn goed op elkaar afgestemd en alles kan gemixt worden voor de perfecte ‘Zoso look’. Wij selecteren hoogwaardige stretch kwaliteiten en gebruiken veel natuurlijke materialen.

Geisha ontwerpt met veel passie creatieve en kleurrijke collecties voor de hedendaagse vrouw die houdt van mode en trendvolgend is. De Geisha vrouw heeft een unieke stijl en wordt niet beperkt door leeftijd. Zo draag jij jouw favoriete kleding naar je werk, tijdens een feestje of lekker comfortabel op de bank.

REBELZ Collection

In 2014 heeft Rebelz Collection haar eerste stappen gezet als Nederlands modelabel, ontworpen en ontwikkeld in Amsterdam. Vanaf de start heeft het kleine team de volledige regie van haar kledingcollecties – van idee, ontwerp, tot en met de styling en uiteindelijke verkoop aan onze retailers – in eigen hand

.Iedere maand presenteert Rebelz een nieuwe betaalbare collectie voor de modebewuste vrouw. Ieder item is bijzonder of uniek omdat wij de items in een geringe hoeveelheid laten produceren. De collecties worden geproduceerd in ons eigen atelier in Azië en zijn te vinden in geselecteerde boetieks door heel Nederland

MI PIACE is een Nederlands modelabel, gevestigd in Amsterdam. Het merk werd in 2014 opgericht en is de laatste tijd enorm gegroeid. Wij staan voor:

COMFORT

Dit vindt je terug in ons materiaalgebruik. Onze belangrijkste kwaliteit is onze Travelstof, die speciaal voor ons ontwikkeld is. Kenmerkend voor onze Travelstof is: vormvast, kreukvrij, pilt niet, droogt snel en is makkelijk in onderhoud.

BETAALBAAR

Ons prijsniveau is voor ons en onze klanten erg belangrijk. Wij maken een mooi product voor een marktconforme prijs.

KWALITEIT

Elk product wat we ontwikkelen wordt met de uiterste zorg beoordeeld door ons team. Materiaal, afwerking, details moeten allemaal kloppen voordat het in productie gaat.

PASVORM

Ons uitgangspunt is het lichaam. Ieder Kledingstuk wordt zorgvuldig doorgepast voordat het in productie gaat.

De sensatie uit Italië

U heeft geen wasverzachter meer nodig voor die lekkere geur.

Voeg een scheutje B&B wasparfum toe in het bakje van de wasmachine van de laatste spoeling en uw was zal heerlijk fris ruiken. Met de B&B Italiaanswasparfum zal het een feestje zijn om uw wasgoed te wassen.

Bij ons verkrijgbaar voor €14,95

NO-EXCESS Denim

Welkom bij ons denimproces, waar comfort centraal staat. Onze toewijding aan comfort begint met zorgvuldig vakmanschap. We selecteren en onderzoeken elke vezel zorgvuldig om ervoor te zorgen dat aan de hoogste normen wordt voldaan, waardoor onze jeans er net zo goed uitzien als ze aanvoelen. Onze geavanceerde technologie stelt ons in staat om denim te maken dat niet alleen comfortabel is, maar ook duurzaam, met rekbare materialen en toegankelijke pasvormen die bewegingsvrijheid bieden.

Urband London armbanden

https://youtu.be/Xt5_jYtQxI0

https://www.youtube.com/watch?v=aLtGLeevz_U

Wij verkopen de volgende merken:

No-Excess - Bluefields - Petrol Industries - Gabbiano - RJ bodywear - Legend riemen - C.O.J jeans - Cars jeans - No-Excess jeans - Paddock's - Wrangler - Newstar .

Street-One - ZOSO - Kenny.S - COJ denim - Azuri - Cecil - Geisha - BR&NDY - Femme9 - Rebelz

Openingstijden
Maandag 13:00 – 18:00
Dinsdag t/m Donderdag 9:30 – 18:00
Vrijdag 9:30 – 21:00
Zaterdag 9:30 – 17:00
Contactgegevens

One-Way  Jeans & Fashion
Grotestraat 15
9781HA Bedum

Telefoon: 050 3012028
E-mail: bedum@one-way.nl
Whatsapp: 06 835 775 16

Copyright © 2023 One Way | algemene voorwaarden | realisatie: releaz